Bazénoplavec

Bazénoplavec

Zabývám se Internetem, ale abych u počítače nezcepeněl, chodím si o víkendu zaplavat. To abych vyčistil hlavu a protáhnul se :-)

Neoficiální stránky plaveckého bazénu Hostivař Praha

Zde budu zveřejňovat dopisy lidí, kteří mi napsali v souvislosti s plaveckým bazénem Hostivař nebo ohledně srovnání s jinými bazény.
Dobrý den,
chodím o nedělích odpoledně plavat, letos jsem byla prvně až dnes, hodina plavání stojí z důvodu zvýšení DPH 84 Kč.
Jinak díky za Vaše stránky, jsou bezva. Já mám srovnání mezi Slavií a Hostivaří, a Hostivař je výrazně lepší, už bych na Slávku nešla (i když tam pravidelně chodím na kuželky a hezky by mi to navazovalo). Možná se tam od té doby zlepšili, ale pochybuju. Pro mě, která si chci hlavně zaplavat, byla pro mě Slávka utrpení. Oni ještě odebírali jednu dráhu pro akvaaerobik, a ve zbytku si dělejte všichni co chcete. Na to jsem moc nervy neměla se pořád někomu vyhýbat. V Hostivaři je dráha pro rychlé a pomalé plavání, kde se člověk vždycky s ostatními srovná, takže můžu hodinu v klidu plavat. Je tam teplejší voda, lepší a čistší šatny i sprchy. A to odpolední slunce je prostě nádhera!!!

Zdraví B.M.
15.1.2012Plavu, plaveš, plaveme - k bazénu se hrneme.   Bazény k domácí mu plavání? Zkuste zadat do vyhledávače Dřevěné bazény.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one