Bazénoplavec

Bazénoplavec

Zabývám se Internetem, ale abych u počítače nezcepeněl, chodím si o víkendu zaplavat. To abych vyčistil hlavu a protáhnul se :-)

Neoficiální stránky plaveckého bazénu Hostivař Praha

O stránkách

Proč jsem vytvořil tyto stránky


Bazén Hostivař patří pod správu Karlovy univerzity. Z principu sportovního komplexu je tento primárně určen studentům univerzity, resp. výuce. Takže pokud nějaká katedra požádá o bazén, dostane ho na požadovanou dobu. A to i v případě, že je vyčleněn dle rozvrhu veřejnosti. Z hlediska využití je bazén přístupný veřejnosti pouze jako doplněk, aby byl dostatečně vytížen.

Lidé, kteří spravují sportovní centrum, nemají administrátorský přístup na univerzitní web, a po náhlé změně rozvrhu by nemohli výjimky okamžitě opravit. Zaměstnání specializovaného pracovníka (který by vše hlídal a synchronizoval s webem) by zbytečně navýšilo rozpočet a v podstatě by znamenalo zdražení vstupného do bazénu.

Sice je mi to celé divné, ale prostě je to tak. Takže jsem si udělal svoje vlastní stránky :-)

Stránky jsem vytvořil neziskově v červnu 2009 a postupně do nich přidávám zajímavé informace. Sám stránky od té doby pravidelně používám i jako návštěvník - moje hlava má také někdy omezenou kapacitu, alespoň ví, kam se má podívat :-)Přesto, že údaje na webové stránky přepisuji s co největší pečlivostí, připouštím, že mohu udělat chybu. Proto za zveřejněné informace nepřebírám jakoukoliv právní záruku a odpovědnost.

Nejsem studentem UK ani zaměstnancem sportovního centra. Ani nejsem s těmito organizacemi nějak osobně nebo pracovně svázán.
.
Plavu, plaveš, plaveme - k bazénu se hrneme.   Bazény k domácí mu plavání? Zkuste zadat do vyhledávače Dřevěné bazény.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one