Bazénoplavec

Bazénoplavec

Zabývám se Internetem, ale abych u počítače nezcepeněl, chodím si o víkendu zaplavat. To abych vyčistil hlavu a protáhnul se :-)

Neoficiální stránky plaveckého bazénu Hostivař Praha

Praha informuje

Na serveru www.praha-levne.cz vyšel článek o bazénu Hostivař v rubrice Praha v pohybu.

Praha levně


Milujeme Prahu! Je to tak – jsme rodilí Pražáci a máme své město rádi. Web Praha levně je určený těm z vás, kteří se matičku Prahu chystáte navštívit. Co vám nabízíme?

Jsme úplně jiní než všechny ostatní weby o Praze. Dáváme totiž k dispozici své vlastní zkušenosti a názory. Víme, kam chodí místní. Která hospoda má pivo jako křen, kde v centru sedávají nad dobrým, levným vínem studenti, do jaké cukrárny chodí v neděli odpoledne na zmrzlinový koktejl rodiče s dětmi.

Praha je pro nás město tajemných pověstí a magické krásy, ale také pohodové a příjemné místo k žití. A navíc místo, kde kvasí život až do pozdních ranních hodin, třeba na pořádné pařbě v zakouřeném, útulném, hlučném a pulzujícím klubu. Vydat se s námi ovšem můžete i do soukromých vinoték, na varhanní koncert v kostele nebo na ples s vynikající živou hudbou, na niž se tančí klasika.

Rodiny s dětmi pozveme do zoo, do bazénu či na cyklostezku, milovníky adrenalinu na vymazlenou stěnu, turisty na výlety za Prahu. Nemusíte vždy sdílet náš osobní vkus, ale z pestré nabídky našeho milovaného města si určitě vyberete. Vítejte u nás doma!


Plavu, plaveš, plaveme - k bazénu se hrneme.   Bazény k domácí mu plavání? Zkuste zadat do vyhledávače Dřevěné bazény.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one