Bazénoplavec

Bazénoplavec

Zabývám se Internetem, ale abych u počítače nezcepeněl, chodím si o víkendu zaplavat. To abych vyčistil hlavu a protáhnul se :-)

Neoficiální stránky plaveckého bazénu Hostivař Praha

Tyto stránky běží na free webhostingu poskytovatele webového prostoru Webgarden. Má to výhodu, že za jejich provoz nemusím nic platit. Na druhou stranu mi sem webhosting strká furt reklamu, takže stránky nabíhají velmi pomalu a chovají se těžkopádně.

Je jasné, že něco ten provoz na serveru stojí, a tak chápu, že mi sem tu reklamu musí webhosting cpát, aby měl alespoň nějaký příjem peněz, za tuto službu, kterou mám zadarmo.

Nicméně v říjnu 2010 poskytovatel spustil další způsob zobrazování reklamy na stránkách a přes všechnu moji snahu se změněné texty (aktualizace otevírací doby pro veřejnost) přestaly zobrazovat na webu. Situaci jsem dočasně vyřešil tak, že jsem zaplatil poplatek za nezobrazování reklamy a moje změny se náhle zobrazily. Dělat něco zadarmo a ještě za to platit - to nehodlám.

Využil jsem tedy doby než vyprší zaplacená částka a opět dojde k zablokování obsahu. Vložil jsem na titulní stránku odkaz na nový prostor, pro který jsem konečně zajistil kvalitní webhosting na spolehlivém serveru. Doufám, že to bude už trvale stabilní místo a navíc bez obtěžujících reklam, které by zpomalovaly běh webových stránek.

http://bazen-hostivar.wikina.czPlány jsou takové, že na nový web budu dávat měsíční aktualizace, tak aby návštěvníci bazénu měli možnost se vždy podívat na otevírací dobu a aby tato moje služba měla jistou garanci spolehlivosti - sám totiž stránky využívám. Teď už za celou službu budu odpovídat jen já sám s minimem vnějších vlivů..
Plavu, plaveš, plaveme - k bazénu se hrneme.   Bazény k domácí mu plavání? Zkuste zadat do vyhledávače Dřevěné bazény.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one